سوالات متداول در مورد تعمیر لوازم خانگی

آیا سوالی دارید؟

خیلی از کابران برای اینکه به جواب مناسبی در زمینه مشکلات لوازم خانگی خود برسند در اینترنت جستجوی میکنند. شاید بعضاً به جواب هایی برسند ولی هیچ گاه نمیتوانند به آن پاسخ ها اطمینان کامل داشته باشند.در این قسمت از مقالات آیا سوالی دارید؟ با بروز رسانی مقاله و اضافه کردن بخش های گوناگون شما را در تعمیر لوازم خانگی نظیر تعمیر ماشین لباسشوی و تعمیر ساید بای ساید یاری می کنیم.

همچنین به شما یاد میدهیم که چگونه از ماشین لباسشویی خود به بهترین شکل استفاده کنید. یاد میگیرید چگونه یخچال فریزر خود را همیشه پاکیزه نگه دارید و کلی مطالب در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و نحوه استفاده از آنها. عمده تمرکز مقاله آیا سوالی دارید؟ در زمینه لباس شویی و یخچال فریزر است .همراه ما باشید.

وزن لباس در ماشین لباسشویی

برای خیلی از کاربران این سوال به وجود آمده که وزن لباس در ماشین لباسشویی چه مقدار است.یا از خود پرسینده اند منظور از ظرفیت ماشین لباسشویی چیست؟ و خیلی های دیگر این سوال را از خود دارند که وزن لباس خشک یا خیس در ماشین لباسشویی چگونه محاصبه می شود؟ و کلی سوالات مشابه که ذهن شما را درگیر کرده است.

دقت داشته باشید میزان وزنی که در این مقاله برای لباس در ماشین لباسشویی قرار داده شده، برای البسه در حالت خشک است.

میزان وزن لباس در ماشین لباسشویی (ماشین لباسشویی ۵ کیلویی) :

  • البسه نخ و کتان (میزان لباس بین ۴ تا ۵ کیلو)
  • الیاف منصوعی و حریر (میزان لباس بین ۲ تا ۳٫۵ کیلو)
  • البسه کاموایی و پشمی (میزان لباس حداکثر ۱ کیلو)

دقت داشته باشید که اگر میزان البسه بیش از حد مجاز باشد برای ماشین لباسشویی مضر خواهد بود. پس همیشه این نکته مهم را در نظر بگیرد. در غیر اینصورت باید بعد از مدتی باید اقدام به تعمیر برد ماشین لباسشویی کنید.

محل ریختن مایع لباسشویی در ماشین لباسشویی

یکی دیگر از دغدغه های خانم ها خانه دار استفاده صحیح و درست از جاپودری ماشین لباسشویی است. سوالاتی از قبیل محل ریختن مایع  لباسشویی در ماشین لباسشویی، محل ریختن پودر در ماشین لباسشویی، محل ریختن مشکین تاژ در ماشین لباسشویی.و کلی سوالات از است قبیل.

در تصویر زیر سعی بر این شده از تصاویر که در اکثر جاپودر های ماشین لباسشویی قرار دارند استفاده گردد.

محل ریختن مایع لباسشویی در ماشین لباسشویی

اکثر خانم های خانه دار برایشان سوال پیش آمده که چرا در بعضی از موارد که لباس را داخل ماشین لباسشویی می ریزند کف میکند ولی در بعضی موارد خیر! پس ماشین لباسشویی من خراب است! بعضی دیگر بر این باور هستند که باید همزمان پودر ماشین لباسشویی و مایع لباسشویی در جاپودری ریخته شوند.

باید به شما بگوییم که تمام این باورها اشتباه هستند.مشکل اول که لباس ها بعضی مواقع کف میکنند و در بعضی مواقع خیر! علت این است که شما باید برای شستشوی اولیه از برنامه پیش شستشو استفاده کنید سپس برای تکمیل شستشو از شستشوی اصلی استفاده کنید.

درباره دیدگاه دوم که باید همزمان پودر و مایع باهم ریخته شوند نیز اشتباه است. شما باید مایع نرم کننده را در مخزن مشخص شده بریزد و اگر مایع سفید کننده یا مشکین تاژ میخواهید استفاده کنید باید در مخزن مشخص شده ریخته شود. خیلی نکته ی مهمی است که بدانید کدام مخزن برای چه کاریست.

سخن پایانی

همانطور که اشاره کردیم ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین لوازم آشپرخانه است! پس باید خیلی بیشتر مراقب آن باشید. نکاتی که به شما آموزش دادیم بخشی از مطالب و مقالات مهم در زمینه آموزش ماشین لباسشویی بود.

این مقاله همیشه در حال بروز رسانی است و در صورتی که این مقاله برای شما مفید بود به دوستانتان ارسال کنید.

در پایان اگر سوال یا مشکلی در زمینه لوازم خانگی دارید در  قسمت دیدگاه ها بیان کنید.

دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

سبد خرید