درباره ما

آشنا سامانه هوشمند ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی در تهران است که از تاریخ ۱۲ دی ماه ۱۳۹۴ بطور رسمی کار خود را آغاز کرده است.

آشنا استارت آپ جدید است اما با پشتوانه ۵۴ سال تجربه – تخصص و حضور در حوزه خدمات پس از فروش پا به عرصه رقابت نهاده است. ما در آشنا تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده را استخدام کرده ایم و به شما این اطمینان را میدهیم که خدمات تعمیرات مورد نیاز شما را به بهترین شکل ممکن انجام بدهیم.

طیف گسترده خدمات آشنا شامل تعمیر تمام لوازم خانگی می شود. شما در هرکجای تهران بزرگ که باشید میتوانید فقط با ثبت درخواست در سامانه آنلاین تعمیرات لوازم خانگی یا از طریق سامانه پیامکی اختصاصی و همچنین تماس تلفنی درخواست خود را به ثبت برسانید.

ارائه خدمات مشاوره رایگان قبل از خدمات این امکان را برای شما فراهم میکند که از هزینه های گزاف جلوگیری کنید و خودتان تا حدودی بتوانید تعمیرکار لوازم خانگی خودتان باشید.

آشنا برای وقت مشتریان خود ارزش قائل است. ارائه خدمات جدید آشنا سامانه ارسال و دریافت رایگان قطعات را راه اندازی کرده است شما کافیست در قسمت ثبت درخواست از گزینه پیک رایگان استفاده کنید. بعد از بررسی اطلاعات شما، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت. با استفاده از سامانه حمل و نقل رایگان آشنا میتوانید دستگاه خود را تعمیر شده درب منزلتان تحویل بگیرید.

ما آشنای شما در تعمیرات لوازم خانگی هستیم.