۷ راه کار استفاده از لباسشوئی کنوود

 

 

خدمات پس از فروش لباسشوئی کنوود در ایران

۷ راه کار توصیه شده برای استفاده از لباسشوئی کنوود مدل super spin 800

تهیه شده توسط تیم فنی مهندس خدمات پس از فروش کنوود در ایران مجموعه. آشنا

این مدل لباسشوئی کنوود که از پر مصرف ترین لوازم های برقی کنوود درحال حاضر در ایران می باشد  به سبب سوالات  در خواست راهنمایی در ارتباط با لباسشوئی کنوود” . خدمات مجاز لوازم خانگی کنوود (آپ آشنا ) با آماده کردن بخشی از مطالب مورد نیاز و کاربردی نحوه عملکرد لباسشوئی . همیشه پاسخ گویی سوالات و یا درخواست های وارده می باشد.

 

۷ راه کار برای استفاده بهینه و صحیح از لباسشوئی کنوود مدل super spin 800

۱ اولین قدم  واز مهمتر نصب صحیح و استاندارد دستگاه لباسشوئی کنوود است که پیشنهاد ما نصب توسط کارشناسان آپ آشنا  می باشد . از اقدامات نصب استاندارد می توان به تراز بودن دستگاه . ورودی های نصب شده آب گرم و سرد .

 

۲ به مدل و کد شناسایی دستگاه توجه کنید . این مدل کنوود برای ۵ کیلو گرم  البسه خشک طراحی شده است. بارگذاری زیاد و بیش از اندازه البسه باعث آسیب جدی به عملکرد دستگاه می شود . در صورتیکه البسه شما خیس و یا نم ناک باشد  وزن۲/۵ کیلو البسه توصیه می شود . استفاده از حجم مناسب با دستگاه به عملکرد صحیح دستگاه کمک می کند.

 

 

۳ مواد شوینده : در این باره سوالات زیادی از طرف مشتریان کنوود می شود . که آپ آشنا پاسخ کوتاهی اماده کرده است هر نوع البسه بستگی به نوع مواد اولیه که دارد شوینده مخصوصی دارد که بصورت عام می توان از پودر ماشین لباسشوئی و یامایع لباسشوئی استفاه کرد . فرقی بین پودر های ایرانی موجود در کشور نیست همگی قابل استفاده و با کیفیت هستند و همچنین فرقیدر عملکرد دستگاه بین مایع لباسشوئی و پودر لباسشوئی نیست . هر دو به سلیقه مشتری هنگام استفاده مر بوط میشود.

 

 

۴ برنامه پیش شستشو یا pre-wash  مربوط  به البسه چرک می باشد  این برنامه به دلیل طولانی بودن انرژی زیادی مصرفمی کند بهتر است حداقل امکان استفاده نشود.

 

۵ نوسان برق  از عوامل مهم در استفاده از لباسشوئی کنوود است . این مشکل باعث پیدایش ارور های مکرر در برد الکترونیکی دستگاه شده و سبب سوختگی برد هم می شود. این اتفاق زمانی روی می دهد که برای استفاده از لباسشوئی کنوود از پریز برق مشترک با سایر لوازم برقی مثل یخچال . ظرفشوئی . استفاده کرد پیشنهاد آشنا  به شما استفاده از برق جدا می باشد.

 

۶بهترین مکان مناسب برای نصب و جای گذاری لباسشوئی کنوود داخل محیط بسته و بدون رطوبت و خیس بودن است زیرا این عوامل باعث پوسیدگی بدنه . سیم های برق . سایر قطعات دیگر می شود و شاید باعث برق گرفتگی هنگام استفاده بشود.

 

۷ پیشنهاد مابه شما تمیز کردن مخزن جا پودری بصورت ماهانه است. این کار باعث رفع گرفتگی و پاک شدن مسیر اب ورودی از پودر های لباسشوئی شده و کمک به جذب بهتر مواد شوینده هنگام کارکرد دستگاه می شود

 

این ۷ راه کار خلاصه شده برای اطلاعات مشتریان لوازم خانگی کنوود با پشتیبانی مرکز خدمات مجاز آپ آشنا درایران می باشد. تعمیرات و خدمات مجاز لباسشوئی کنوود با استفاده از قطعات یدکی اصلی و با نظارت تیم های فنی مهندسی می باشد .مشتریان محترم کنوود لطفا در صورت نیاز به هرگونه سوال. در خواست تعمیرات و یا قطعات با خدمات آشنا در تماس باشید 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

سبد خرید